Objektą galima naudoti, tačiau tik nekomerciniais tikslais. Be to, negalima jo keisti, modifikuoti, kurti išvestinių kūrinių.

 

BSA pateikiami originalių Balio Sruogos laiškų rankraščių ir fotografijų atvaizdai nepublikuotini ir kitaip nenaudotini be institucijų, kuriose jie saugomi, leidimo.

 

Jei naudojate BSA kaip šaltinį savo tyrimui ar iliustracijoms, pristatykite jį taip:

Balio Sruogos archyvas (1911–1947) (santrumpa BSA), Vilnius: Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas, žr. http://www.sruoga.flf.vu.lt

 

Pastabas, pataisymus, komentarus, pasiūlymus, atsiliepimus galima siųsti BSA kūrybinei grupei.

 

Norint bendradarbiauti renkant, šifruojant, komentuojant, žymint Balio Sruogos laiškus, kitus egodokumentus, galima rašyti projekto vadovei, Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto Tekstologijos skyriaus mokslo darbuotojai dr. Neringai Markevičienei adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Projektą finansuoja Lietuvos mokslo taryba. Sutarties Nr. 004/103. © 2018
Archyve skelbiamas turinys gali būti naudojamas tik mokslo ir studijų tikslais. Fotografijų ir rankraščių atvaizdai nenaudotini be institucijų, kuriose jie saugomi, sutikimo. Laiškų kodavimo schemos naudotinos, tik gavus archyvo rengėjų sutikimą.