Albinui Rimkai, 1922-07-03

Albinui Rimkai, 1922-07-03

Autografas: LLTI BR, f. 53, b. 1120_14. Atvirlaiškis. Be datos, vietos. Datuota ir lokalizuota pagal Albino Rimkos adresą, 1922-07-03_1 atvirlaiškį. Rašyta 14,1×9,0 cm standaus popieriaus, gelsvos spalvos atviruke (1v) pieštuku. 1r – Rotwand viršukalnė ir kalnų namelio vaizdas (viršuje užrašas pieštuku Balio Sruogos ranka: „Rotwand“). Be pašto ženklo. Vokiškas išsiuntimo spaudas: „Posthilfstelle / Rothwandhaus / 1765 m / Taxe Neuhaus b. Schliersee“. Numeruota pieštuku kita ranka: „14“. Mašinraštis (nuorašas): nėra. Nepublikuota. Skelbiama iš autografo.

• Witness a1: 1922-07-03: Variantas 1 - Genetinis
  • Witness a2: 1922-07-03: Variantas 2 - Diplomatinis
  • Witness a3: 1922-07-03: Variantas 3 - Redaguotas

Atvirlaiškio atvaizdai naudotini tik mokslo ir studijų tikslais, gavus raštišką Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto Bibliotekos rankraštyno (LLTI BR) leidimą (Antakalnio g. 6, LT-10308 Vilnius, tel.: +370 5 262 2592, el. paštas: bibl@llti.lt).

Šaltinį cituoti taip: Balio Sruogos atvirlaiškis Albinui Rimkai, iš Bavarijos – į Frankfurtą prie Maino, 1922-07-03, parengė Neringa Markevičienė, žr. http://www.sruoga.flf.vu.lt/v-machine/sruoga/1922_07_03_2_ar.html, in: Balio Sruogos archyvas (santrumpa – BSA), Vilnius: Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas, 2020, l. 1v.

Atvirlaiškyje, užrašytame xml pavidalu, atsispindi du sluoksniai: diplomatinis (autoriniai variantai parodomi pažymomis „orig“), redaguotas (redakciniai taisymai parodomi pažymomis „reg“). Koduojant laiško tekstą taikomas paralelaus segmentavimo metodas. Vienoje eilutėje esantys skirtingi variantai koduojami, naudojant žymeles „rdg“. Variantai, išdėstyti lygiagrečiai vienas šalia kito, parodomi kritiniame aparate tarp žymelių „app“. Koduotas laiško variantas saugomas v-machine bylos aplanke sruoga BSA.

Atvirlaiškio diplomatiniame perraše atsispindi vėliausias autorinio rašymo sluoksnis (be autorinių braukymų, pakeitimų, pridėjimų).

Atvirlaiškio diplomatiniame tekste lapo pabaiga nurodoma pažyma p („physical note“).

Šalia atvirlaiškio diplomatinio perrašo JPG formatu (600x600 DPI) teikiami autografo atvaizdai.

Line number a
1922_07_03_2_ar_1r.jpgX (Close panel)